IJmuiden – De nieuwe ontwikkeling bij de herenmode is eigenlijk iets wat is overgewaaid uit de damesmode. ‘Travel kwaliteit stof’.
Dat is een kwaliteit stof die ademend is en snel droog na het wassen. Ook prettig: slijtvast, strijkvrij, kreukvrij en duurzaam doordat je er geen onderhoud aan hebt en je er heel lang plezier van kunt hebben.
Nu kan je na de aankoop van zo’n super comfortabele broek meteen een ticket boeken naar Italië, maar ondanks deze reislustige benaming kan je er gerust ook thuis van genieten. Een super stretch broek met een toegankelijke pasvorm voor jong en oud. Kreukvrij, kleurvast en goed voor casual maar zeker ook voor een feestelijke gelegenheid. Verkrijgbaar in diverse kleuren zoals beige, groen en blauw voor een prijs van 89,99 euro. Uiteraard bij Van Delden Mode. https://vandeldenmode.nl/. Plein 1945 nr. 52, IJmuiden. (foto: aangeleverd)