IJmuiden – Na weken van oefenen was het zondag 6 april weer tijd voor het diploma zwemmen bij Watervrienden IJmuiden. Met een tribune vol publiek hebben de kinderen weer hun uiterste best gedaan om hun vaardigheden te laten zien. Iedereen was trots: het publiek, de vrijwilligers en bovenal de kinderen zelf!
De kwaliteit was goed op alle onderdelen. Het was ook opvallend hoe goed de kinderen zwommen met kleding aan en alle onderdelen die gekleed uitgevoerd moeten worden. Daarnaast viel de kwaliteit van de schoolslag en enkelvoudige rugslag op! We zagen mooie uitdrijfmomenten en goede voortstuwing bij de zwemslagen. Dat komt goed uit, want als wedstrijdzwemvereniging hoopt WVIJ natuurlijk dat zoveel mogelijk kinderen doorgaan met zwemmen. Daarom wordt er vaak net een stapje extra geoefend: de afstand is vaak wat langer en de juiste techniek op weg naar wedstrijdzwemmen wordt aangeleerd. En dat is heel duidelijk terug te zien tijdens het afzwemmen. Na het behalen van het C diploma kunnen de kinderen dan ook doorgaan met brevetzwemmen om de techniek te verbeteren en te leren hoe je een startduik en keerpunt moet maken.
Watervrienden IJmuiden feliciteert:
Voor het A-diploma: Sofia, Jayke, Zoë, Sara, Sanaz.
Voor het B-diploma: Mila, Fiene, Taha, Bauke, Amir, Dean, James, Rosy, Amine, Dean, Abdiladif, Sumeyra, Maïda, Lena, Djax, Elcin (B-certificaat).
Voor het C-diploma: Ginevra, Tobias, Saar, Vala, Lynn, Suwaiba, Safa, Jazzlynn en Yara.
Allemaal van harte gefeliciteerd en veel zwemplezier! Foto: aangeleverd