IJmuiden – We stellen u graag voor aan Ania, gediplomeerd leefstijlcoach met een licentie voor het Cool GLI-programma. En dat dan in haar eigen woorden.
,,Hallo! Ik ben Ania.
Als gediplomeerd leefstijlcoach met een licentie voor het CooL GLI-programma help ik je graag op weg naar een gezonder en gelukkiger leven. Met meer dan 35 jaar ervaring als apothekersassistente en yogadocente, geloof ik in een holistische aanpak waarbij lichaam en geest in balans worden gebracht. Ik spreek Nederlands, Pools, Engels en Russisch.
Bewezen effectief
Coaching op Leefstijl is een bewezen effectief programma dat volledig wordt vergoed door je zorgverzekeraar, zonder dat dit ten koste gaat van je eigen risico. Het programma is bedoeld voor: Iedereen vanaf 16 jaar met een BMI groter dan 25. Personen met een tailleomvang groter dan 102 cm (mannen) of 88 cm (vrouwen), en mensen met een verhoogd risico op diabetes, hart- en vaatziekten of overgewicht. Met een verwijzing van je huisarts kun je direct aan de slag!
We werken samen aan:
-Gezonde voeding
-Regelmatig bewegen
-Betere slaap.
-Stressreductie en balans.
Je leert bewuste keuzes te maken en krijgt de regie over je eigen gezondheid. De bijeenkomsten vinden eens per vier weken plaats gedurende het tweejarig traject en duren anderhalf uur per groepssessie.’’
Aanmelden: tel: 0618840210; ania@leefstijlcoachijmond.nl; www.leefstijlcoachijmond.nl.
Locaties:
De Dwarsligger, Planetenweg 338, IJmuiden.
Startdata: 19 mei 2025 om 08.30 uur
Clubhuis IJmond, Heerenduinweg 6B, IJmuiden. Startdata: 20 mei 2025 om 14.00 uur en 23 mei om 08.30 uur.
Foto: We stellen u graag voor aan Ania. Foto: aangeleverd